BERBER & YRSA in MEZZ
Op 31 mei komen BERBER en YRSA voor een nederpop double-bill naar MEZZ! Lees verder
Op 31 mei komen Berber en Yrsa voor een Nederpop double-bill naar MEZZ!
BERBER
BERBER schrijft verder waar het gesprek ophoudt: onderwerpen die lastig te vangen zijn in woorden, zoals wankele momenten op het breekpunt van je relatie, de grens tussen houden van en loslaten en jezelf verliezen en weer terugvinden tijdens het volwassen worden.
De combinatie van haar eerlijke verhalen met opzwepende rockgitaren en melancholische synths zorgt voor openhartige Nederpopliedjes die balanceren tussen zacht en scherp. Voor iedereen die weleens om middernacht in de spiegel staart en zichzelf daar niet lijkt te herkennen, geen idee heeft waar die mee bezig is en toch in volle vaart door blijft gaan of struikelt over diens eigen veters.
YRSA
YRSA maakt van een mug een olifant met alternatieve pop en poëtische Nederlandstalige teksten. Ze blaast kleine momenten op tot iets groters en nodigt je uit om stil te staan bij wat normaal ongemerkt voorbijgaat. Haar muziek beweegt tussen folk en electronica, gedragen door gelaagde instrumentaties en invloeden van Eefje de Visser, Spinvis en St. Vincent.
Live staat YRSA met een compacte band die van haar songs kleine werelden maakt. Als frontvrouw schakelt ze moeiteloos tussen breekbare, bijna fluisterende vocalen en krachtige uithalen. Er ontstaat een open clubhuis: een plek waar mensen samen alleen kunnen zijn.