PRIKKELDRAAD Thrash Metal Attack!

MEZZ Breda

De hardste en snelste metal in heel Breda. Lees verder

De zomer komt er weer aan en dat betekent dat het tijd is voor thrash!

Vorig jaar heeft Prikkeldraad het ruige terrein van 't Zoet onveilig gemaakt met het eerste Thrashfest van Breda. Dat was een denderend succes! Helaas is het dit jaar niet gelukt om een volledig Thrashfest op te zetten, maar Prikkeldraad gaat niet bij de pakken neerzitten!

Officieel ''fest'' of niet, komende 4 juli staat wel weer volledig in het teken van de hardste en snelste metal in heel Breda. Dit keer brengt Prikkeldraad vier titanen naar het podium van Crafft: Headless Hunter, Semper Fi, Hydra Vein en Remain Untamed.

Headless Hunter
Thrash? Ja zeker ja! Headless Hunter uit de gaten rondom Eindhoven is zeker niet bang om menig venue met de grond gelijk te maken. Deze party thrashers brengen niet alleen een stevige dosis Brabantse gezelligheid mee, ook gebroken botten en schorre stembanden zijn gegarandeerd. Invloeden uit crossover, death metal en natuurlijk een goeie ouwe pot Bay Area thrash worden samengevoegd tot een herkenbaar geluid met een modern randje.

Semper Fi
Ruwe metal, met invloeden van thrash en death, uit een rokerige kelder in Hoogeveen. Semper Fi brengt een ongeëvenaarde mix van energie, agressie en de kracht om zalen met de grond gelijk te maken. Verwacht dan ook geen tamme show met een net bandje maar een muur van strakke riffs, commanderende vocals en genadeloze solo's!

Hydra Vein
Een band recht uit de gouden jaren van de thrashmetal. Hydra Vein is oorspronkelijk opgericht in 1987 in Brighton en sinds 2020 weer bezig om verschillende podia af te breken met hun no-messing-about thrash. Verwacht dus een show vol met snelheid: authentieke en onverdunde thrash!

Remain Untamed
Fysiek worden ze dan misschien wel een dagje ouder, maar hun streken zijn ze nog lang niet verloren! De gasten van Remain Untamed hebben hun roots in bands zoals Brutal Obscenity, Skeletons of Society & Egghead - en zijn samengekomen om oldschool crossover thrash te maken. Denk aan invloeden van bands zoals D.R.I. , Anthrax en natuurlijk - Slayer! Hun muziek is snel, genadeloos en perfect om op te moshen.

Keizerstraat 101 , 4811HL Breda