De boM! bij Palm Parkies
Morgen komt de boM! naar Palm Parkies in het Valkenbergpark. Deze band brengt een eerbetoon aan de Nederlandse band Doe Maar.
Over De boM!
De legendarische Nederlandse band Doe Maar is nog steeds niet uitgezongen. Gelukkig maar. Met wat geluk was je er vorige winter bij toen Henny Vrienten & Co met de tournee ‘Glad Ijs’ door de lage landen trokken. Pech gehad? Dan kan je dat nu helemaal goedmaken dankzij De boM! Vlaming Tom Van Damme brengt met de band een heerlijk eerbetoon aan Doe Maar. Helemaal goedgekeurd door Henny Vrienden himself. Het was Henny die Tom in 2007 aanspoorde om deel te nemen aan de audities van ‘Doe Maar, de popmusical!’. Met succes, 200 uitverkochte voorstellingen volgen. De passie voor Doe Maar blijft, wat uitmondt in De bom! Iedereen weet wat te verwachten: Smoorverliefd, Doris Day, Belle Hélène, Is dit alles…, alle hits passeren de revue. De boM! belooft bovendien enkele verrassingen. Zou Henny komen meedoen?
Extra faciliteiten
Ook vorig was PALM PARKIES weer een groot succes. Naar aanleiding van de ervaringen van 2013 besloten de organisatoren in samenspraak met de gemeente Breda over te gaan tot een aantal bijsturingen.
Hierdoor wordt PALM PARKIES nog fijner. Vanaf 19u30 kunnen de bezoekers wekelijks terecht aan de bar met een uitgebreid assortiment aan bieren, wijnen, cocktails en frisdranken. Er zal bij mooi weer extra horecapunten worden opgesteld zodat de bezoekers minder ver hoeven te lopen. Ook aan extra sanitair is gedacht. !
Een schoon park
De schoonmaak van het terrein, iedere dag nadien, wordt anders georganiseerd zodat het park eerder schoon wordt opgeleverd. Uiteraard vragen de organisatoren en de gemeente alle bezoekers om afval te deponeren in de vuilnisbak. Bezoekers kunnen het park zo de andere dag weer gebruiken.
Geen bbq meer
Om de veiligheid van de bezoekers de en fraaiheid van het Valkenbergpark te waarborgen zal het vanaf dit jaar niet meer mogelijk zijn om in het park te BBQ’en. Hier zal de security extra op toezien.
De organisatie is voor meer dan 65% afhankelijk van de opbrengsten uit de horecavoorzieningen. Hopelijk begrijpen de bezoekers dat het meenemen van eten & drinken niet op prijs wordt gesteld. Als iedereen dat zou doen, start de volgende zomer misschien wel zonder PALM PARKIES. En dat wil toch niemand?
Waar: het Valkenbergpark, J.F. Kennedylaan, Breda
Wanneer: elke dinsdag, vanaf 15 juli tot en met 26 augustus.
Eten en drinken: om 19u30 kan je bij ons al terecht voor een lekker hapje en drankje. Bonnetjes kopen kan tot 23u00, de bar en de frituur sluiten om 23u15.
Het optreden: Start om 20u15 en het einde is voorzien om 22u30
Overzicht programma:
15 juli: Dr. Fred & The Medicine Men
22 juli: Pure!Soul!Power!!!
29 juli: Belle Perez
5 augustus: Cookies & Cream
12 augustus: Frank Boeien
19 augustus: De boM!
26 augustus: PYT Hop Session !
Voor meer informatie over het programma kun je surfen naar parkies.net, onze online agenda of download je gratis de Breda City App.