Bouw van de Kinepolis vordert in rap tempo
De bouw van Kinepolis Breda heeft deze week een memorabel punt bereikt: met het plaatsen van grote glazen wanden in de voor- en zijgevel is de bioscoop nu winddicht en kan binnen in het pand de afbouw van het interieur van start.
Hiermee komt de opening zienderogen dichterbij. Kinepolis Breda krijgt 10 zalen met ongeveer 1700 stoelen en zal worden voorzien van de modernste bioscooptechnieken. Een filmpje pakken bij deze bioscoop op het Breepark is voor de bezoeker extra voordelig, want parkeren is gratis. Naast het reguliere filmprogramma is een deel van het pand ook inzetbaar voor B2B-events. De opening van Kinepolis Breda staat gepland voor augustus 2016.
Kinepolis Group ontstond in 1997 uit een fusie van twee bioscoopgroepen, en werd beursgenoteerd in 1998. Kinepolis staat voor een innovatief bioscoopconcept dat als baanbrekend geldt binnen de sector. Kinepolis Group telt 46 bioscopen, verspreid over België, Nederland, Frankrijk, Spanje, Luxemburg, Zwitserland en Polen. In Nederland zijn Utopolis en Wolff Bioscopen onderdeel van Kinepolis.