Nog even en Breda kleurt rood!
Aanstaand weekend gaan The Redhead Days beginnen. Duizenden roodharigen zullen het weekend van 2 – 5 september Breda rood laten kleuren. De stad maakt zich op voor een gezellig weekend, jij ook?
Groot spektakel
Het eerste weekend van september wordt Breda gedoopt tot Redhead Days stad. Een gezellig feest geheel in het teken van de roodharigen die vanuit meer dan 80 verschillende landen samen komen. Een festival kan pas goed beginnen met een feestelijke opening. De Kick-off party van dit jaar wordt gehouden op vrijdag in het Theater De Avenue.
Op zaterdag en zondag zijn er door de gehele stad verschillende activiteiten om aan deel te nemen. Speciaal voor deze editie heeft Fatboy een Redhead lamzac lounge geregeld. Pathé draait films met in de hoofdrol roodharigen, zoals Brave. En op het kasteelplein, het valkenbergpark, de Barones, ‘t Sas en de grote markt vind je diverse activiteiten. De redhead pubcrawl op zaterdagavond is elk jaar een daverend succes en wordt dit jaar gezamenlijk afgesloten op één locatie waar alle roodharigen gaan samenkomen.
Net zoals de afgelopen jaren heeft het festival een thema meegekregen, namelijk Multicoloured Red.
De grote fotoshoot, waarin vorig jaar een wereldrecord van 1721 roodharigen stonden, is dit jaar in de vernieuwde Willemstraat bij het nieuwe treinstation.
Plan je weekend alvast vooruit door het programmaboek te downloaden: http://bit.ly/RedheadDaysProgramma
Festivaldirecteur Bart Rouwenhorst: ‘Het festival is pas geslaagd als de bezoeker blij wordt van alle activiteiten, onvergetelijke ervaringen op doet en zich met hart en ziel in het festival stort.’