Outdoor Brabant 2015

 

Outdoor Brabant is gistermiddag om 17.00 uur van start gegaan met een gezellige openingsborrel presented by Issue. Outdoor Brabant is het evenement waar paardensport en zakelijk netwerken elkaar ontmoeten. In de paardensport zijn er meerdere onderdelen die ook deze week worden uitgevoerd en gedemonstreerd. De onderdelen springen, dressuur en mennen komen aan bod, maar ook zullen er demonstraties plaatsvinden op de onderdelen van patrouille springen, carrousel en ponyrijden. Tevens zal de show ‘De 3 Musketiers’ ook meerdere malen afspelen. Outdoor Brabant 2015 vindt plaats tot en met 6 september. Voor de volledige programmering kunt u terecht op de Breda City App of in onze online agenda

 

De eerste dag van het evenement werd afgesloten met een openingsceremonie. Onderdeel van de openingsceremonie waren een landenparade waarin alle deelnemers van het wereldkampioenschap Ponymennen werden voorgesteld, een welkomstwoord door de internationale sportbond FEI en een riddergevecht.

 

Op het evenement, dat plaatsvindt op landgoed de Prinsenhoeve in Breda, wordt het FEI Wereldkampioenschap Ponymennen gehouden. In totaal zijn er 87 deelnemers uit 16 verschillende landen. De deelnemers rijden hun proeven verdeeld over de donderdag en vrijdag. Zaterdag wordt er een marathon gereden door alle deelnemers om vervolgens op zondag de ontknoping te laten plaatsvinden van de vaardigheidsproeven van dit WK.


Outdoor Brabant trekt jaarlijks tienduizenden bezoekers die voor de sport komen, maar ook voor de gezelligheid. Deze gezelligheid is voornamelijk te vinden op de Outdoor Fair communicated by BN De Stem waar drie verschillende pleinen zijn opgezet. Tevens worden er ook shows en presentaties gegeven voor de bezoekers. Natuurlijk is er ook aan de jeugd gedacht. Alle dagen is er voor de jeugd veel te doen zoals het kinderdorp dat is opgezet door Monkey Town Breda.