Wereldrecordpoging vaandelzwaaien
Met een prachtige en eensgezinde demonstratie Vaandelzwaaien maakte de stichting MaMi uit Etten-Leur bekend welke activiteit centraal staat tijdens het 30e MaMi spektakel op carnavalsmaandag 8 februari.
De uitdaging aan de deelnemers is nu; help ons aan het wereldrecord ‘met zo veel mogelijk mensen Vaandelzwaaien’? Kom op maandagmiddag 8 februari naar de Markt in Etten-Leur en doe mee met deze kleurrijke wereldrecordpoging. Deelname is geheel gratis. Je mag je eigen vlag meenemen, maar je kunt er ter plekke ook een op een stokje krijgen bij de verschillende uitdeelpunten. Is ook nog eens leuk als souvenir!
Het feest begint vanaf 14.00 uur. Even oefenen met z'n allen en dan volgt op het liedje "Brabant" van Guus Meeuwis de recordpoging. En daarna lekker met z'n allen verder feesten bij de horeca in Etten-Leur!