Thank god it's friday!

Het is weer vrijdag, het zonnetje schijnt en er is genoeg te doen in Breda! In dit artikel hebben we 4 evenementen van dit weekend in de spotlight gezet.  Check alle evenementen ook in de BredaCityApp!

If Friday had a face I would kiss it!

Planet Disco 1 year Anniversary
Na bijna een jaar van movebusting, is het tijd om onze verjaardag in stijl te vieren. DISCO STIJL !! Met deze 1-jarig jubileum, zijn we toegewijd om je de meest groovy, hipste en vetste editie die we ooit hebben geïnitieerd te geven. 

Dancetour
Zondag 15 mei is Dancetour weer terug in Breda met een top Line up! 

13:30-14:30 DJ CLASH
13:30-14:30 Tom & JAME
14:30-16:00 SUNNERY JAMES & RYAN MARCIANO
16:00-17:00 DIRTCAPS RELEASE THE BULL
17:00-18:00 KILL THE BUZZ
18:00-19:30 DANNIC
19:30-21:00 BLASTERJAX
21:00-22:00 UMMET OZCAN

Havenfeesten in Etten-Leur
Traditiegetrouw vinden de Havenfeesten, georganiseerd door de Stichting Adriaan van Bergen, plaats tijdens Pinksteren. Dus dit jaar van 13 t/m 16 mei.

Uiteraard valt er niet alleen veel te beleven rond de havenkom, maar zijn er ook activiteiten bij bijvoorbeeld De Turfvaart en bij de horeca aan het Lichttorenhoofd en Lange Brugstraat.

Spanjaardsgat Festival
Van 12 tot en met 22 mei is er weer het welbekende Spanjaardsgat festival in Breda. Het festival duurt 10 dagen en heeft een gevarieerd programma met verschillende muziekstijlen voor jong en oud. Met dit weekend onder andere: salsa in de haven, die Lagelënder en de Quite Latin band